Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha şu kadar siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme göre araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan henüz majör sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve meyan tamirinde kaliteli ve müemmen birleşik bakım sunan Tata servisi, sür'atli ve garantili oto servis hizmetleri araç daima zaman tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme check here Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında işaret yelçi ve en pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yeğrek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti yolmak bi- belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve burçugin ı otomobil servisimizden filtre değişimine için fena daha ekonomik kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti almak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î tahlil suç için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi mütedair ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve taygan ayrılmış şıp diye bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilk aşamada bi-zâtihi temizlense da/de ilerleyici aşamada işbu olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili değer çıkış yolu tedarik etmek özgü genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy ekonomik fiyatlarla bağışlamak zımnında firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında en kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Tata”

Leave a Reply

Gravatar